iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Przewodnik dobrych obyczajów dla dzieci

Autor: Peggy Post, Cindy Post Senning, Ed.D
Ilość stron
: 168
Oprawa: twarda z obwolutą
Format: 192x240 mm
Wydanie: 1
Rok wydania: 2008

ISBN: 978-83-60787-10-6
Wydawnictwo: Cartalia Press

Cena: 45.00 PLN
Książka w przystępny dla dzieci sposób tłumaczy, na czym polegają i dlaczego ważne są w życiu dobre obyczaje; uczy, jak poradzić sobie w nowych i dziwnych sytuacjach, planować przyjęcia, porozumiewać się dobrze z rodziną i przyjaciółmi. Wiele praktycznych porad cennych dla każdego młodego czytelnika. 

Ta książka sprawi, że:

- odkryjesz reguły, które wzmocnią twoje więzi z rodziną, przyjaciółmi, nauczycielami
i innymi ludźmi

- poznasz zasady zachowania, które przydadzą ci się w szkole, w centrach handlowych,
w samolotach i pociągach, na imprezach, w taksówce, w kościele, podczas pobytu z wizytą
w szpitalu

- dowiesz się, jak powinieneś się zachować w nowych, zupełnie nieznanych sytuacjach

Peggy Post
Peggy Post to żona prawnuka Emily Post, słynnej znawczyni etykiety. Jest autorką, kierownikiem i rzecznikiem Emily Post Institute. Peggy ma własne comiesięczne kolumny w magazynach „Good Housekeeping” i „Parents”. Jest specjalistką w dziedzinie etykiety ślubnej; prowadzi szkolenia i seminaria dla organizacji biznesowych i różnych grup społecznych.

Cindy Post Senning


Cindy Post Senning, Ed.D

Cindy Post Senning, Ed.D to prawnuczka Emily Post, słynnej znawczyni etykiety. Jest pisarką oraz kierowniczką i rzecznikiem The Emily Post Institute. Jej wskazówki i rekomendacje oparte są na wiedzy na temat rozwoju dziecka i idei wprowadzania określonych nawyków i pożądanych zachowań w odpowiednim etapie rozwoju dziecka.

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]