iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się
Młynek do kawy

Młynek do kawy

Konstanty Ildefons Gałczyński

Konstanty Ildefons Gałczyński niejeden wiersz poświęcił zwykłym przedmiotom i sytuacjom. Młynek do kawy, w dodatku – zepsuty młynek, stał się tytułowym bohaterem krótkiej powieści dla dzieci. Wartki wątek przygodowo-fantastyczny służy  zilustrowaniu szlachetnego hasła:...
Cena 34.00 PLN
Siedem sowich piór

Siedem sowich piór

Katarzyna Ryrych

Katarzyna Ryrych podejmuje rzadki w literaturze polskiej temat choroby dziecka. Powieść, napisana żywym językiem, pomoże czytelnikom przetrwać własną chorobę i zrozumieć chorych rówieśników.
Cena 35.00 PLN
Prawdziwy przyjaciel

Prawdziwy przyjaciel

Oscar Wilde

Nowa odsłona znanej baśni Oscara Wilde’a.  Pomysłowa oprawa graficzna Marty Pokorskiej. Czy łatwo jest znaleźć prawdziwego przyjaciela? 
W książce dodatkowo: zagadki i kolorowanki związane z treścią bajki, rozwijające pamięć i spostrzegawczość dziecka.


Cena 15.00 PLN
Przewodnik dobrych obyczajów dla dzieci

Przewodnik dobrych obyczajów dla dzieci

Peggy Post, Cindy Post Senning, Ed.D

Książka w przystępny dla dzieci sposób tłumaczy, na czym polegają i dlaczego ważne są w życiu dobre obyczaje; uczy, jak poradzić sobie w nowych i dziwnych sytuacjach, planować przyjęcia, porozumiewać się dobrze z rodziną i przyjaciółmi. Wiele praktycznych porad cennych dla każdego młodego czytelnika.
Cena 45.00 PLN
Po drugiej stronie Lustra i co tam Alicja znalazła

Po drugiej stronie Lustra i co tam Alicja znalazła

Lewis Carroll

Pierwsza w Polsce (i jedna z pierwszych na świecie) bibliofilska edycja powieści Lewisa Carrolla Po drugiej stronie Lustra i co tam Alicja znalazła (Through the Looking-Glass and What Alice Found There, 1871) z ilustracjami Franciszki Themerson.


Cena 59.00 PLN

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]