iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się
Moja Pierwsza Książeczka

Moja Pierwsza Książeczka

Tradycyjne bajki, należące do skarbczyka angielskiej literatury dziecięcej – kanonu kultury brytyjskiej i europejskiej. Pierwsze wydanie polskie w doskonałym przekładzie Roberta Stillera, który potrafił oddać specyficzny klimat i humor tych powiastek.
Zawiera cztery bajki:
1. Kto zabił Robcia Kogucika?
2. Drobna...
Cena 34.00 PLN
Zwariowana kałuża

Zwariowana kałuża

Danuta Parlak

Autorka zaprasza do krainy absurdu, groteski i inteligentnej zabawy. Dziecięcy czytelnik wciągnięty zostaje do pozornie absurdalnych dysput, dotyczących  w istocie podstawowej kwestii filozoficznej - sensu istnienia. Prowadzą je: kruk Horacy, pies Łaciaty, koty Rudy Zenek i Pręgowany Józek, żaba Matylda i Kałużnik, czyli ukrywający...
Cena 25.00 PLN
Misia Zdrówko porady nie od parady

Misia Zdrówko porady nie od parady

Piotr Rowicki

Żartobliwe wierszyki Rowickiego pomogą przedszkolakowi oswoić chorobę, przedstawić ją jako zjawisko nieuchronne w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek. Dziecko dowiaduje się, że wobec choroby nie jest bezbronne; czasem może jej zapobiec poprzez właściwą higienę (nie tak, jak jemiołuszka, która nie myła uszu), zaś w...
Cena 25.00 PLN
Kropelka

Kropelka

Beata Biały

 „Jak pięknie b y ć” – twierdzi tytułowa bohaterka „Kropelki”. Beaty Biały opowiada o córce mgły porannej – czyli kropli rosy, która tuż przed świtem pojawia się na liściu głogu. Kropelka potrafi cieszyć się każdą chwilą życia. Dzięki niej głóg nagle dostrzega cudowność w...
Cena 25.00 PLN
Chory Kotek/The Sick Kitten

Chory Kotek/The Sick Kitten

Stanisław Jachowicz

Popularna od pokoleń bajka Stanisława Jachowicza - pioniera polskiej literatury dla dzieci.
Doskonały  przekład Antonii Lloyd Jones. Zabawne ilustracje Ludwiki Micińskiej. Książka w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Ilustracje do tekstu angielskiego można samodzielnie pokolorować.
Cena 15.00 PLN
Brzydkie Kaczątko

Brzydkie Kaczątko

Hans Christian Andersen

Prawdopodobnie każdy czytelnik będzie miał osobiste skojarzenia z wymową alegorycznej opowieści o tym, że o wartości człowieka decyduje piękno jego osobowości, a nie wygląd zewnętrzny. W książce dodatkowo: zagadki i kolorowanki związane z treścią bajki, rozwijające pamięć i spostrzegawczość dziecka.
Cena 15.00 PLN
Brzydkie Kaczątko

Brzydkie Kaczątko

Hans Christian Andersen

Prawdopodobnie każdy czytelnik będzie miał osobiste skojarzenia z wymową alegorycznej opowieści o tym, że o wartości człowieka decyduje piękno jego osobowości, a nie wygląd zewnętrzny.
Cena 19.00 PLN
Słoniątko

Słoniątko

Rudyard Kipling

Po co słoniom trąba? Czy słonie zawsze miały trąbę? Na wszystkie te pytania odpowiada bajeczka Rudyarda Kiplinga w pięknej nowej oprawie graficznej autorstwa Józefa Wilkonia. W książce dodatkowo: zagadki i kolorowanki związane z treścią bajki, rozwijające pamięć i spostrzegawczość dziecka.
Cena 15.00 PLN
Słoniątko

Słoniątko

Rudyard Kipling

Po co słoniom trąba? Czy słonie zawsze miały trąbę?
Na wszystkie te pytania odpowiada bajeczka Rudyarda Kiplinga w pięknej nowej oprawie graficznej autorstwa Józefa Wilkonia, nestora i legendy polskiej ilustracji dziecięcej. 
Cena 25.00 PLN
Bajka o niedźwiedziach, niedźwiedziątku i o złotowłosym dziewczątku

Bajka o niedźwiedziach, niedźwiedziątku i o złotowłosym dziewczątku

Franciszka Arnsztajnowa

Sympatyczna rodzina niedźwiadków zamieszkujących leśną chatkę ma wiele cech wspólnych z rodzinami ludzkimi. Mali czytelnicy na pewno polubią bajeczkę za potoczystą narrację, humor i piękny język.W książce dodatkowo: zagadki i kolorowanki związane z treścią bajki, rozwijające pamięć i spostrzegawczość dziecka.
Cena 12.50 PLN
  1    2  

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]