iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Kropelka

Autor: Beata Biały
Ilość stron
: 48
Oprawa: twarda
Wydanie: 1
Rok wydania: 2008

ISBN: 978-83-60787-17-5
Wydawnictwo: Cartalia Press

Cena: 25.00 PLN
Utwór wyróżniony w Konkursie Literackim Bajki Dzieci Europy

Beata Drach

Beata DrachBeata Drach – ilustratorka, projektantka graficzna, aktywistka społeczna.  Z wykształcenia – biolog. Fascynacja przyrodą, wsparta wiedzą naukową, inspiruje jej liczne projekty graficzne i rysunki. Zajmuje się grafiką reklamową i projektami druków ozdobnych. Prowadzi również tematyczne warsztaty plastyczne dla dzieci. Współpracuje z fundacją propagującą wielokulturowość i tolerancję. Jest autorką ilustracji do baśni Kropelka Beaty Biały. 

Beata Biały


Beata BiałyBeata Biały – absolwentka romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim; pisarka, tłumaczka. Opublikowała m.in. książki dla dzieci: Wierszyki wyssane z palca (nagroda w konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek „Najpiękniejsza Książka Roku 2005” w kategorii Książka Dziecięca), książka kucharska dla dzieci Twarożek Białej Damy i inne dania prosto z bajki, Kropelka oraz Kwiatki dla czarownicy (z ilustracjami siostry autorki, Ewy Olejnik).Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]