iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Misia Zdrówko porady nie od parady

Autor: Piotr Rowicki
Ilość stron
: 26
Oprawa: broszurowa usztywniona
Format: 210x230mm
Wydanie: 1
Rok wydania: 2008

ISBN: 978-83-60787-13-7
Wydawnictwo: Cartalia Press

Cena: 25.00 PLN
Zbiór wierszy wyróżniony w Konkursie Literackim Bajki Dzieci Europy pod patronatem Centrum Zdrowia Dziecka

Joanna Żórawska

Joanna Żórawska – absolwentka Wydziału Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się grafiką reklamową, projektowaniem i ilustracją książkową (zwłaszcza literatury dziecięcej). Autorka m.in. oprawy graficznej książki Rowickiego Misia Zdrówko porady  nie od parady,  wyróżnionej w Konkursie Literackim „Bajki Dzieci Europy” pod patronatem Centrum Zdrowia Dziecka 2008.


Piotr Rowicki


Piotr RowickiPiotr Rowicki (ur. 1975) – z wykształcenia historyk; prozaik, dramatopisarz, autor kryminałów oraz książek dla dzieci, m.in. Wszystko przez Amandę, Przygody kota detektywa, Nazywam się Jeżynka, Klątwa Herhora, Aurelka, czyli wielkie hece małej świnki, Gryźgo idzie w świat, Misia Zdrówko porady nie od parady (Zbiór wierszy wyróżniony w Konkursie Literackim „Bajki Dzieci Europy” pod patronatem Centrum Zdrowia Dziecka 2008).

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]