iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Tekturzaki 07.29.101, 2szt w opakowaniu

Figurki w opakowaniu
Pies i Kot do książki
Zwariowana Kałuża

Materiał: tektura o grubości 2mm
Format: 180 x 200 mm

Wydawnictwo: Fundacja Festina Lente


Cena: 4.90 PLN
Zabawki z tektury do kolorowania i ozdabiania. Pies i Kot to bohaterowie książeczki Zwariowana Kałuża, Danuty Parlak z ilustracjami Agaty Dudek.

Dziecko poznaje bohaterów książeczek oraz rozwija swoje zdolności manualne. Figurki można kolorować za pomocą farb lub kredek, oklejać, ozdabiać tak, jak bogata jest wyobraźnia dziecka. Zwieńczeniem pracy twórczej jest przestrzenna figurka, ktorą dziecko może się potem bawić lub postawić na półce.

W zestawie są dwie  figurki z podstawkami. Do każdej książeczki przygotowaliśmy po dwa zestawy.

Poznaj bohaterów książeczki Zwariowana Kałuża!

Autorka zaprasza do krainy absurdu, groteski i inteligentnej zabawy. Dziecięcy czytelnik wciągnięty zostaje do pozornie absurdalnych dysput, dotyczących  w istocie podstawowej kwestii filozoficznej - sensu istnienia. Prowadzą je: kruk Horacy, pies Łaciaty, koty Rudy Zenek i Pręgowany Józek, żaba Matylda i Kałużnik, czyli ukrywający się pod kapeluszem gospodarz niezwykłej kałuży.

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]