iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Tekturzaki 07.29.106, 2szt w opakowaniu

Figurki w opakowaniu
Motyl i Statek do książki
Żółte, czerwone, zielone, niebieskie, niezwykłe przygody

Materiał: tektura o grubości 2mm
Format: 180 x 200 mm

Wydawnictwo: Fundacja Festina Lente

Cena: 4.90 PLN
Zabawki z tektury do kolorowania i ozdabiania. Motyl i Statek to bohaterowie książeczki Żółte, czerwone, zielone, niebieskie, niezwykłe przygody, Stefana i Franciszki Themersonów.

Dziecko poznaje bohaterów książeczek oraz rozwija swoje zdolności manualne. Figurki można kolorować za pomocą farb lub kredek, oklejać, ozdabiać tak, jak bogata jest wyobraźnia dziecka. Zwieńczeniem pracy twórczej jest przestrzenna figurka, ktorą dziecko może się potem bawić lub postawić na półce.

W zestawie są dwie  figurki z podstawkami. Do każdej książeczki przygotowaliśmy po dwa zestawy.

Poznaj bohaterów książeczki Żółte, czerwone, zielone, niebieskie, niezwykłe przygody!

W latach 30. minionego wieku Stefan Themerson napisał historię o ojcu i synku, Janie i Janku, których łączy wspólna pasja malowania. Ta wartka, bezpretensjonalna, wierszowana, wyrażona prostym językiem, pełna ciepła i humoru narracja o przygodach ludzi i zwierząt, zmienia się w pasjonujący wykład o kolorach, kredkach, pędzlach, tuszach.

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]