iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Tekturzaki 07.29.107, 2szt w opakowaniu

Figurki w opakowaniu
Bazyliszek i Zbroja do książki
Bazyliszek

Materiał: tektura o grubości 2mm
Format: 180 x 200 mm

Wydawnictwo: Fundacja Festina Lente

Cena: 4.90 PLN
Zabawki z tektury do kolorowania i ozdabiania. Bazyliszek i Zbroja poczodzą z książeczki Bazyliszek, Artura Oppmana z ilustracjami Łukasza Kowala.

Dziecko poznaje bohaterów książeczek oraz rozwija swoje zdolności manualne. Figurki można kolorować za pomocą farb lub kredek, oklejać, ozdabiać tak, jak bogata jest wyobraźnia dziecka. Zwieńczeniem pracy twórczej jest przestrzenna figurka, ktorą dziecko może się potem bawić lub postawić na półce.

W zestawie są dwie  figurki z podstawkami.

Poznaj bohaterów książeczki Bazyliszek!

Zapuszczając się w zakazane rejony podziemi Warszawy, grupka dzieci naraża się na wielkie niebezpieczeństwo. Żeby ocalić malców przed tytułowym potworem, trzeba wymyślić przebiegły plan i znaleźć śmiałka, który go zrealizuje. Trzymające w napięciu przygody trójki  małych przyjaciół. Świetne ilustracje utalentowanego Łukasza Kowala.

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]