iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Gwiazdka z nieba

Liliana Bardijewska - Gwiazdka z nieba
czyta: Beata Rakowska


czas nagrania: 00:37:00
format dźwięku: mp3

Cena: 15.00 PLN

Liliana Bardijewska


Liliana Bardijewska (ur. 1955) – absolwentka slawistyki na Uniwersytecie Warszawskim; autorka słuchowisk, sztuk teatralnych i utworów prozatorskich dla dzieci; krytyk literacki i teatralny, tłumacz, wydawca. Redaktor naczelna wydawnictwa Ezop. Laureatka m.in. konkursów IBBY „Książka roku” (za Zielony wędrowiec – 2001 oraz Dom ośmiu tajemnic – 2006), nagrody „Pegazik” Poznańskich Spotkań Targowych – Książka dla dzieci i Młodzieży (2011) i Srebrnego Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” (2010).


Beata Rakowska


Beata RakowskaBeata Rakowska -  polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Debiutowała w Teatrze im. Norwida w Jeleniej Górze, potem występowała w łódzkim Teatrze Nowym, stołecznym Narodowym, w teatrach K2 i Komedia we Wrocławiu, a od 1996 - w tamtejszym Teatrze Współczesnym. Popularność przyniosła jej rola Ewy w serialu TVP W labiryncie.
ISBN: 978-83-63334-72-7
Wydawnoctwo: Festina Lente 2012

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]