iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Alminka we śnie

Hanna Milewska - Alminka we śnie
czyta: Anna Bojara


czas nagrania: 00:16:35
format dźwięku: mp3

Cena: 15.00 PLN
W przypadku tej książki, najpierw były rysunki, potem dopiero – tekst, zainspirowany obrazami: smutny chłopiec, miś, tajemnicza dziewczynka, zima, choinka… Dlaczego bohaterka nosi imię „Alminka”? To dodatkowa zagadka dla Czytelników opowieści, która powstała specjalnie dla portalu iCzytam.

Hanna Milewska


Hanna Milewska Hanna Milewska – publicystka, tłumaczka, historyk literatury. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Krytyk muzyczny miesięcznika „Hi-Fi i Muzyka”; zajmuje się też krytyką literacką i filmową (publikacje m.in. w „Odrze”, „Twórczości”, „Toposie”, „Kinie”). Autorka szeregu artykułów naukowych o związkach literatury i muzyki. Opowiadanie Alminka we śnie jest jej debiutem literackim.


Anna Bojara


Anna BojaraAnna Bojara (ur. 1981) – polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Występuje w filmach fabularnych (Superprodukcja), serialach TV (M jak miłość), a także w teatrach (Teatr Dramatyczny w Płocku, Teatr na Woli w Warszawie. Współpracuje z zespołami muzycznymi jako instrumentalistka (gra na pile).

 

 


 ISBN: 978-83-63334-69-7
Wydawnictwo: Festina Lente 2012

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]