iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Córka Smoka

LI-CZAO-WEI - Córka Smoka
czyta: Anna Bojara


czas nagrania: 00:30:29
format dźwięku: mp3

Cena: 15.00 PLN
Baśń pochodzi ze zbioru Córka smoka. Chińskie opowiadania fantastyczne (wybór i tłumaczenie Ewa Witecka; Warszawa 1990), który opracowano na podstawie antologii angielskich i rosyjskich.

Li-Czao-Wei


Li-Cz’ao-Wei (Li Chao-wei, przełom VIII i IX w.) – chiński pisarz, czołowy twórca epoki Tang, trwającej w latach 618-907. Autor licznych opowiadań, w których występują fantastyczne postaci z wierzeń ludowych i ludzie wykazujący się odwagą i sprytem.Anna Bojara


Anna BojaraAnna Bojara (ur. 1981) – polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Występuje w filmach fabularnych (Superprodukcja), serialach TV (M jak miłość), a także w teatrach (Teatr Dramatyczny w Płocku, Teatr na Woli w Warszawie. Współpracuje z zespołami muzycznymi jako instrumentalistka (gra na pile).

 

 


 ISBN: 978-83-935940-6-1
Wydawnictwo: Festina Lente 2012

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]