iczytam - Portal najmłodszych czytelników
Zaloguj się | Zarejestruj się

Zwariowana Kałuża

Danuta Parlak - Zwariowana Kałuża
czyta: Jarosław Kopaczewski


czas nagrania: 00:35:00
format dźwięku: mp3

Cena: 15.00 PLN
Dziecięcy czytelnik wciągnięty zostaje do pozornie absurdalnych dysput, dotyczących  w istocie podstawowej kwestii filozoficznej - sensu istnienia. Prowadzą je: kruk Horacy, pies Łaciaty, koty Rudy Zenek i Pręgowany Józek, żaba Matylda i Kałużnik, czyli ukrywający się pod kapeluszem gospodarz niezwykłej kałuży. Kałuża pojawia się w różnych miejscach, można do niej wskoczyć i zniknąć lub zacząć się bardzo dziwnie zachowywać.

Danuta Parlak


Danuta ParlakDanuta Parlak – z wykształcenia psycholog, studiowała również teatrologię. Pisuje słuchowiska radiowe i książki dla dzieci. Opublikowała m.in. Tajemnicze notesy Tywonki, Zwariowana kałuża (wyróżnienie w Konkursie Literackim Cartalia Press i Centrum Zdrowia Dziecka „Bajki Dzieci Europy”), Kapelusz Pani Wrony, Pan Mruczek i mysia rodzina.


Jarosław Kopaczewski


Jarosław KopaczewskiJarosław Kopaczewski (ur. 1956) – aktor filmowy i teatralny, kompozytor, autor tekstów i pieśniarz.  Występował na scenach Warszawy (Ateneum) , Katowic (Teatr Śląski) i Kalisza (Teatr im. Bogusławskiego). Popularność przyniosły mu role w filmach (Pejzaż horyzontalny w reż. Kidawy i Wielki bieg Domaradzkiego) i serialach TV (Samo życie, Pierwsza miłość, Na wspólnej).
ISBN: 978-83-60787-18-2
Wydawnictwo: Festina Lente 2012

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]